سه شنبه 30 آبان 1396
EN   FA

مجریان نمایشگاهی همکار با شرکت نمایشگاه بین المللی جنوبشرق

شرکت هفتواد

شركت نمايشگاهها وهمايشهاي هفتواد در تاريخ 31 تيرماه 1386 تحت شماره 8164 در اداره ثبت شركتهاي استان كرمان به ثبت رسيده است. عمده فعاليتهاي هفتواد بر اساس اساسنامه شركت شامل : برگزاري نمايشگاههاي داخلي و خارجي برگزاري واعزام هيئت هاي تجاري وبازرگاني ، بازديد از نمايشگاههاي داخلي وخارجي ، ايجاد مراكز نمايشگاهي ، طراحي غرفه وغرفه بندي ، بازاريابي وطراحي وچاپ مي باشد.

034-32472991

 http://haftvad.com

شرکت رستاک پادویژن

شرکت رستاک پادویژن در سال1391 باهدف برگزاری همایش و نمایشگاه، اعزام و دعوت از هیئت های تجاری در حوزه معدن و متالورژی و سیمان تأسیس گردید و مدیریت شرکت با بیش از 10 سال سابقه اجرای همایش و نمایشگاه و مدیریت اجرایی چهار ماهنامه تخصصی توسعه معادن، ماهنامه صنعت ریخته گری، ویژه نامه مهندسی متالورژی و ماهنامه بین المللی سیمان و افزودنی و افزودن کادری مجرب و حرفه ای اقدام به همکاری و مشارکت  و برگزاری همایش و نمایشگاه ها نموده است.

021-88346455

http://rastak-expo.com

پارس اکسون شایان

شرکت نمایشگاهی پارس اکسون شایان در زمینه برگزاری نمایشگاه ها, همایش ها و کنفرانس ها پا به عرصه فعالیت نهاده است و با هدف برگزاری نمایشگاه های تخصصی در راستای افزایش مبادلات بازرگانی ,افزایش سطح تولید ، تبادل اطلاعات و انتقال دانش فنی تاسیس گردید و با آماده سازی بستری مناسب جهت ارائه تفکرات و اطلاعات به فعالیت خود در این راستا ادامه می دهد. این مجموعه با گردآوری امکانات و تجارب ، هرچه بیشتر سعی در برگزاری متناسب با استانداردهای روز ایران کرده است تا به عنوان یکی از مجزیان نمایشگاهی مطرح و خوشنام در این عرصه شناخته شود . همکاری و تعامل شرکت پارس اکسون شایان با وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، سازمان های بازرگانی استان ، شرکت شهرک های صنعتی استان کرمان ، سازمان های زیربط با موضوع نمایشگاهی و مرتبط با حوزه نمایشگاهی رسانه های خبری و تبلیغاتی موجب هدف گزاری جهت برگزاری هرچه با کیفیت تر نمایشگاه های تخصصی و همچنین ارتباط نزدیک و موثر فی مابین جهت درک نیاز مشارکت کنندگان گردیده است.

034-32468531

http://parsexon.ir/site/

 آرمان معاصر         مجری برگزاری نمایشگاههای لوازم خانگی، کالای ایرانی، خودرو ، الکامپ                    32117852-034

راشاک تجارت             مجری برگزاری نمایشگاه کشاورزی – دام و طیور                                                  32730074-034

شقایق افق ایرانیان   متخصص در برگزاری نمایشگاه مبلمان ، کالای خواب و لوازم خانگی                               09121068025